Polietilen Tekne Fiyatları

Zümrüt Marine Polietilen Tekneler
Polietilen tekne dünyasına hızlı bir giriş yapan Zümrüt Marine rekabetçi fiyatları ile 2022 yılında tekne piyasasında öne çıkıyor. Ömürlük ve uygun fiyatlı tekne arayan balıkçı dostlar Zümrüt marine doğru rotalarını çevirmeye başladı.
ZMR 450 modeli 26.500 TL lik piyasanın altında bir fiyat ile 2022 yılında alıcılarını bekliyor.
Zümrüt Marine hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın. ------------------------------------------------------------------------Polietilen Tekne Ve Bot Fiyatları?

Polietilen'den üretilen tekne ve bot tasarımları son yıllarda ülkemizde de kullanıma geçmiş ve yaygınlaşmaya başlamış durumda. Polietilen tekneler fiber teknelere göre bir çok açıdan avantaj sağlamaktadır. Sağlam olması boya ve bakım istememesi polietilen tekneleri fiber teknelere göre bir adım öne çıkarıyor. Mesela sahil kayalık ve kıyıya çıkmanız mı gerekiyor? Fiber teknelerde biraz sert darbe aldınız mı işiniz var demektir. Tekne su sızdırmaya başlayacak içi ağırlaşacak ve düzgün gitmemeye başlayacaktır. Görmüşsünüzdür bazı fiber teknelerin alt bölümle yama yapmaktan boş yeri kalmamıştır.
Polietilen teknelerde durum çok daha farklı. Tekneyi taşlık ve kayalık alanlardan çok rahat şekilde denize indirip geri çıkarabilirsiniz. Çarpmlar ve çizikler tekne için sorun olmayacaktır.
Peki gelelim fiyat karşılaştırmasına. Polietilen teknler 2019 yılı itibariyle ülkemizde sadece bir kaç firma tarafından üretilmektedir. Daha çok yurtdışından gelen ürünler bulunmaktadır. Tabi yabancı ürün değince fiyatlar ister istemez katlanmya başlıyor.
Örnek olarak 4.30 luk fiber bir tekne 7/8 bin TL civarında iken ithak polietilen tekneler 20 bin TL den başlamakta malesef. Evet polietilen tekneler sağlam kullanışlı ama fiyata bakınca iki kata yakın bir fark oluşuyor.
Son dönemlerde yerli üretim polietilen teknler bu işi biraz daha çözmeye başlayacak gibi. Şuanada yerli üretiler çok az olsada fiyatları neredeyse fiber tekne fiyatında. Buda gerçekten büyük avantaj sağlamakta.
Sonuç olarak 2019 itibariyle  fiber tekne fiyatına polietilen bir tekneyi alıp uzun yıllar kullanmaya başlayabilirsiniz. Yerli mi ithal mi almak daha doğru olur derseniz yerli üretimlerin ithallerden fazlası var eksiği yok diyebilirim.
 
Başlıca İthat Polietilen Tekne Markaları (İthat polietilen bot ve tekne fiyatları 20.000 TL den başlamakta)

 • Kolibri
 • Whaly
 • Kontra
 • RotoBoat 

Yerli Polietilen Tekne Markaları (İthat polietilen bot ve tekne fiyatları(2020 yılı) 6.000 TL den başlamakta)
 • Pans Marine. Firmanın şuanda 355, 430 ve 450 olmak üzere 3 farklı boyda teknesi satıştadır. Daha büyük boylar için çalışmalar sürmektedir.
Pans Marine tarafından Mersin'de üretilen ömürlük tekneler hakkında aşğıdaki linke tıklayarak detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Gsm numaranızı yazdığınız taktirde size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.polietilen tekne sahibinden kolibri polietilen plastik tekne fibotek boat 249 polietilen bot fibotek bot fiyatları polietilen tekne nasıldır fibotek bot yorumları pansmarine polietilen bot yorum fibotek yorum pans marine tekne fiyatları pans manine iletişim

polietilen-tekne-fiyatlari-20191010.JPG
Sosyal Medyada Paylaş!!!
Hata Bildirimi Yap:

Bu İçeriğe Yapılan Yorumlar

Ziyaretçi Oy Ortalaması

5,00 / 5

Oy Dağılımı

5
100% Complete (danger)
1
4
0% Complete (danger)
0
3
0% Complete (danger)
0
2
0% Complete (danger)
0
1
0% Complete (danger)
0

30.04.2020 23:24:58
----
Faydalı bilgiler için teşekkürler. Yakın zamanda yakından inceleyip bende bir tane almayı düşünüyorum. Uzun ömürlü olması ve bakım istememesi gerçekten büyük kolaylık.En Çok Tıklananlar

 • denizlerde_hava-durumu.PNG Denizlerimizde 3 günlük güncel rüzgar durumu
  Balıkçılar ve denize açılmak için plan yapanlar için denizleri...
 • tavuk-eti-ile-balik-avi-20140802.jpg Tavuk eti ile balık avı
  Tavuk eti ile balık avlanır mı diye düşünüyorsanız işte cevabı...
 • \d/BalikTarifleri/palamut-tava-tarifi-20141015.JPG Palamut Tava Tarifi
  Palamut tava nasıl yapılır, lezzete lezzet nasıl katılır!...     
 • sazanavi-20140208.jpg Sazan avı nasıl yapılır?
  Sazan avı teknikleri & sazan için boili topu kullanımı ve haz...
 • \d/BalikTarifleri/levrek-pisirme-tarifi-20150321 Levrek tava tarifi
  Tavada levrek nasıl kızartılır, evde levrek nasıl yapılır diye...
 • kiyi-balikciligi.JPG Kıyıdan olta ile balık avlamak
  Kıyıdan balık avı nasıl yapılır, kıyı avı için hangi balık ma...
 • yayin-baligi-yemi-20140814 Yayın balığı yemi nasıl yapılır ?
  Solucan, tavuk ciğeri ve pamuk ile yapılan çok ilginç yayın ye...
 • levrek-nasil-yakalanir.jpg Levrek avı nasıl yapılır?
  Levrek hangi havada / hangi rapala ile nasıl yakalanır...